Laureaci konkursu "Burza uczuć"

Nagroda główna :
Voucher dla 2 osób na weekendowy pobyt w Pałacu Wojanów otrzymują:

  1. Barbara Zakrzewska, Ciele
  2. Sławomir Wieczorek, Bielany Wrocławskie
  3. Tomasz Barczyk, Koziegłowy

Kolekcję sagi "Burza uczuć", na podstawie serialu emitowanego w Romance TV otrzymują:

  1. Andrzej Obrzut, Grybów
  2. Grzegorz Czyżewski, Grajewo
  3. Luiza Szurman, Zakopane
  4. Łukasz Karwot, Łaziska Górne
  5. Łukasz Kołodziej, Ludomy
  6. Marcin Ciećwierz, Piaseczno
  7. Mariusz Borowski, Czarne
  8. Paweł Wrzaszcz, Nowa Sól
  9. Sylwia jakóbczyk, Opole Lubelskie
  10. Wojciech Ryczywolski, Warszawa

Bransoletkę ze srebrną zawieszką w kształcie logo Romance TV otrzymują:

  1. Adam Sośnicki, Kalisz
  2. Agata Wojciechowska, Kożuchów
  3. Agnieszka Wróbel, Przyłęk
  4. Angelika Dusza, Brzeszcze
  5. Anna Kazanowska, Łódź
  6. Anna Posluszna, Lublin
  7. Damian Kornak, Dąbrowa
  8. Daniel Dżaman, Warszawa
  9. Daria Nowak-Pokorska, Grudziądz
  10. Emilia Hołysz, Lublin
  11. Ewa Królikowska, Mikołów
  12. Ewa Rajca, Trzemeśnia
  13. Ewa Sadlak, Zgierz
  14. Gabriela Kuc, Szeligi
  15. Grzegorz Niziński, Masłów
  16. Grzegorz Rojek, Czerwionka-Leszczyny
  17. Grzegorz Smolarek, Szczerców
  18. Grzegorz Urban, Legnica
  19. Jan Sobczak, Sławno
  20. Jarosław Bednarek, Łódź
  21. Kamil Czernikowski, Warszawa
  22. Katarzyna Sokołowska, Oleśnica
  23. Katarzyna Uszok-Adamczyk, Katowice
  24. Krzysztof Kondraciuk, Łapy
  25. Krzysztof Nussbaum, Opole
  26. Krzysztof Sajdak, Jaworzno
  27. Łukasz Syrociak, Bydgoszcz
  28. Magdalena Jarończyk, Grabica
  29. Magdalena Jendrowiak, Rybnik
  30. Marcin Kowalczyk, Urle
  31. Marcin Kubik, Łódź
  32. Marcin Stempniak, Płock
  33. Mariusz Subocz, Cianowo
  34. Mirosław Turło, Kętrzyn
  35. Monika Cis, Myszków
  36. Monika Tajs, Myślenice
  37. Paulina Pająk, Przasnysz
  38. Paweł Sokolnicki, Winnica
  39. Piotr Bagiński, Wrocław
  40. Piotr Ł ęgowski, Giebułtów
  41. Przemysław Bober, Szadów Księży
  42. Przemysław Marcisz, Opole
  43. Przemysław Szuba, Dobra-Nowiny
  44. Rafał Stypa, Bolesław
  45. Stanisław Czujko, Gdynia
  46. Teresa Mateusiak, Cyców
  47. Tomasz Cieślak, Zduńska Wola
  48. Tomasz Kwintowski, Myślenice
  49. Wojciech Monica, Ryczów
  50. Zbigniew Szeliga, Łańcut

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną przesłane kurierem lub pocztą.