Nagrody Zwycięzcy Regulamin Wideo

Laureaci konkursu "South Park"

Voucher o wartości 16 000 zł + 2000 zł w gotówce otrzymuje:

  1. PAWEŁ MIKULSKI, RASZYN

Głośniki z postaciami z serialu otrzymują:

  1. ŁUCJA SKRZYDŁO, KATOWICE
  2. WOJCIECH PAJĄK, GRODZISK MAZOWIECKI
  3. PRZEMYSŁAW KARDAS, PABIANICE
  4. RAFAŁ PAKULSKI, BYDGOSZCZ
  5. MAREK KRÓLAK, WARSZAWA
  6. JANUSZ WŁOSIAK, JAWISZOWICE
  7. ARTUR MARSZAŁEK, JELCZ LASKOWICE
  8. MARCIN TYGIELSKI, ŁÓDŹ
  9. TOMASZ STASZYŃSKI, GDAŃSK
  10. JAKUB JUDA, WARSZAWA
  11. WITOLD CZERWIŃSKI, GDAŃSK
  12. ŁUKASZ BŁASZCZAK, MIŃSK MAZOWIECKI
  13. AGNIESZKA KONDRACKA, TUROŚŃ KOŚCIELNA
  14. MARCIN FRAŃCZAK, BISKUPICE K POBIEDZISK
  15. RAFAŁ JAKUBÓW, NIEPOŁOMICE
  16. PIOTR OŚRÓDEK, ZDUŃSKA WOLA
  17. WOJCIECH BASIŃSKI, KOPANICA
  18. KRZYSZTOF DOŁOMISIEWICZ, WARSZAWA
  19. DOROTA KORDIAK, ZIELONA GÓRA
  20. RAFAŁ JACEK KRAJEWSKI, CIECHOCINEK
  21. DOROTA KRAWCZYK, OŚWIĘCIM
  22. JOANNA JANKOŚ, KRAKÓW
  23. TOMASZ PREUSS, DĘBNO
  24. MARIUSZ KURA, LUBOMIA
  25. ŁUKASZ KARWOT, ŁAZISKA GÓRNE
  26. ADAM BANASIAK, ZGIERZ
  27. PRZEMYSŁAW GRYGIENCZE, WARSZAWA
  28. MAREK RUDZIŃSKI, WĄBRZEŹNO
  29. RADOSŁAW BIAŁEK, GĄBIN
  30. SŁAWOMIR JEREMIEJCZYK, PRUSZCZ GDAŃSKI
  31. WOJCIECH WALCZAK, WARSZAWA
  32. MARCIN ANIOŁOWSKI, CHEŁMŻA
  33. MAREK WÓJCIK, GLIWICE
  34. GRZEGORZ LACH, ŁUŻNA
  35. JANUSZ TKACZYK, OSTRÓW MAZOWIECKA
  36. ANNA KIBORTT, PIEKOSZÓW
  37. MAGDALENA ŁUSZKIEWICZ-CHALECKA, SŁUPSK
  38. RAFAŁ ZYDROŃ, BRZESKO
  39. KATARZYNA ZIMNICKA, ŁÓDŹ
  40. TOMASZ SZTREKIER, WOŁÓW
  41. MATEUSZ RĘDZIOCH, POZNAŃ
  42. DANIEL DŻAMAN, WARSZAWA
  43. ALEKSANDRA GAJEWSKA, SZCZECIN
  44. DAWID TRAPISZCZONEK, BRANIEWO
  45. ROBERT AMBROŻY, ZIELONA GÓRA
  46. JÓZEF KWIECIEŃ, TARNÓW
  47. JOANNA BORUSIAK, CIELCZA
  48. ANDRZEJ REJTER, OŁAWA
  49. PAWEŁ BULLER, TRZCIANKA
  50. MARCIN NARWOJSZ, JONKOWO
  51. DOROTA KRAWCZYK, OŚWIĘCIM
  52. ELIZA CZARNACKA, SŁUPNO
  53. DOMINIK STELMASZCZYK, ŁÓDŹ
  54. BARTOSZ KONIECZNY, ŁAZY
  55. JACEK MALINOWSKI, PAKOŚĆ
  56. ANDRZEJ PRUSINOWSKI , KOLNO
  57. MARCIN MICHAŁEK , POZNAŃ
  58. RADOSŁAW PREIS, BRZEG
  59. JOANNA SIERADZKA, ZGIERZ
  60. JOANNA DANIELEWICZ, RUDA ŚLĄSKA
  61. LESZEK FRANKOWSKI, WĄGROWIEC
  62. KRZYSZTOF BALCERZAK , BOROWA GÓRA
  63. MAGDALENA ZIMNA, PŁUŻNICA
  64. STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ , GÓRA KALWARIA
  65. PAWEŁ PILARSKI, ROJEWO
  66. BOGDAN MICHALSKI, ODCINEK
  67. KRZYSZTOF CICHY, KOSTRZYN NAD ODRĄ
  68. ARKADIUSZ MUNDZIK, GDAŃSK
  69. DOMINIK DĄBROWSKI, JELENIA GÓRA
  70. PAWEŁ KRYGIEL, JELENIA GÓRA
  71. MAREK BIELEŃ, KOBYLIN
  72. MARIA BARTCZAK, GLIWICE
  73. JAROSŁAW PARADYŻ, WROCŁAW
  74. GRZEGORZ BURLINSKI, KOSZALIN
  75. TOMASZ GOMUŁKIEWICZ, WROCŁAW
  76. MAGDALENA WOJCIECHOWSKA , WROCŁAW
  77. TOMASZ SOSNOWSKI, ŚWIDNICA
  78. MACIEJ MORAWSKI, ŁÓDŹ
  79. JANUSZ ŁYSEK, WĘGRZCE
  80. PIOTR BASTEK, ŁÓDŹ
  81. ANNA PIWOWARCZYK-BODEK, KRAKÓW
  82. TOMASZ SĘK, CELESTYNÓW
  83. LESZEK JABŁOŃSKI, ŻARY
  84. ADAM KUREK, KROSNO
  85. KATARZYNA SOKOŁOWSKA, OLEŚNICA
  86. TOMASZ SKOCZYŃSKI, INOWROCŁAW
  87. MICHAŁ DZWOŃCZYK, SZCZECIN
  88. MARIANNA WUJCZAK, ŁĘKA MAŁA
  89. KINGA SŁABOWSKA, BUSKO ZDRÓJ
  90. VIOLETTA DEREWLANA, SŁUBICE
  91. MAREK WOŚ, LUBLIN
  92. RYSZARD POBŁOCKI, TURKOWICE
  93. ELŻBIETA WINEK, OTWOCK
  94. MARCIN KUBICZEK, BĘDZIN
  95. MARTA SZARSZEWSKA, GRUDZIĄDZ
  96. WOJCIECH WITKOWSKI, CZĘSTOCHOWA
  97. GRZEGORZ WOJTAL, BOCHNIA
  98. JAN SZYNGIERA, WARSZAWA
  99. ARKADIUSZ GOŁASZEWSKI, ZAWIERCIE

Pozostali Laureaci zostaną dodani 31.01.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!